EeLLeuSS sro

a MaloobchodJSME ROZVÍJEJÍCÍ SE SPOLEČNOST V OBLASTI DOVOZU KOLUMBIJSKÉ KÁVY. V SOUČASNÉ DOBĚ NABÍZÍME TYTO DRUHY KÁVY:Káva Paraguai: vysoké tělesné a organoleptické podmínky                                              699,- Kč/kg
Káva Gibraltar: průměrná kyselost, střední tělo a organoleptické podmínky.                    699,- Kč/kg
Káva Tamana: vysoká kyselost, nízké tělo a organoleptické podmínky                            739,- Kč/kgMáme úrovně pražení:


Světle pražené:
Poskytuje ovocné příchutě zachovávající původní chuť s nádechem kyselosti.

Středně pražené:

Zachovává si větší aroma a méně kyselosti. Tón zrna má hnědé tóny a tělo kávy je lehké.

Tmavě pražené: 

Čím tmavší pražení, tím méně kyselosti bude kávový nápoj nalezen.

Káva pochází od společností s dlouholetou tradicí.

Asociace agroekologických výrobců koridoru ochrany Serranía de los Paraguas, národní přírodní park Tatamá. El Águila, Ansermanuevo a Káhira, Valle del Cauca, Kolumbie.
Jedná se o sdružení agroekologických výrobců se sídlem v Západních Kordillerách, v rámci ekologických rezervací Národního přírodního parku Tatamá, Conservation Corridor a Serranía de los Paraguas, v obcích Ansermanuevo, El Águila a El Cairo, které dodává náš produkt charakteristiky environmentální, sociální a ekonomické udržitelnosti s přidanou hodnotou, protože se nacházejí kávové plantáže ve vysokých nadmořských výškách se zvláštním původem, jako je Tamaná, Gibraltar a Paraguas.
Tento region má velký význam, protože je součástí rezerv občanské společnosti. Patří také do oblasti Kávové kulturní krajiny jako světového dědictví UNESCO prohlášené v roce 2011.VÝROBA


Biocafé Águila Real je produkována a přetvářena farmáři, kteří jsou členy Asocorredor; Tito farmáři zavádějí na svých farmách biologické a technologické postupy, které každý den zachovávají udržitelnost v regionu, čímž vytvářejí sociální dopad, se základním cílem obnovy a zachování ekosystémů, které zaručují produkci a spotřebu kávy vynikající kvality.
Výrobní proces je zaručen správnými zemědělskými postupy z výběru semen Arabica, které se přizpůsobily půdám s tvorbou fondézy, které se nacházejí v tomto západním pohoří; posílena zase nejmodernější technologií při zakládání plantáže, čímž se omezí erozivní procesy. Zemědělci v regionu jsou vyškoleni k výrobě vlastních hnojiv, fungicidů a insekticidů s produkty biologické syntézy nalezenými v regionu.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O VĚTŠÍ MNOŽSTVÍ KÁVY NÁS KONTAKTUJTE PRO INDIVIDUÁLNÍ CENOVOU NABÍDKU.